Poleganie na własnym samochodzie to naturalnie wielkie ułatwienie i wygoda, jakkolwiek jednak nawet najbardziej prestiżowe auto nie jest odporne na okazjonalne awarie. Przytrafić mogą się one nie tylko w leniwe popołudnie lecz także w trakcie pilnego wyjazdu biznesowego – tak czy inaczej z pewnością mogą przytrafić się sytuacje, w których będziemy pilnie potrzebowali pomocy. Dlatego też warto wówczas pomyśleć o polisie jaką oferuje Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych  samochód zastępczy z OC.

Szybka pomoc w razie awarii

Na pakiet oferowany przez Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych składa się gama niezwykle praktycznych usług, dzięki którym nawet awaria z dala od miasta stanie się raczej formalnością, aniżeli poważną przeszkodą w realizacji zaplanowanych czynności. Jeśli spotka nas podobna sytuacja, to do naszej dyspozycji zostanie oddane auto zastępcze, którego koszt użytkowania na czas usunięcia awarii naszego własnego auta nie będzie obciążał nas, ale raczej bądź ubezpieczyciela albo stronę będącą sprawcą wypadku, o ile awaria wynika właśnie z jego powodu. Co więcej, możemy liczyć na to, że samochód zastępczy z OC zostanie podstawiony w potrzebne miejsce, toteż nie minie dużo czasu, a będziemy na powrót mobilni, mając do dyspozycji wehikuł na wyłączność. Twoje pierwotne auto zostanie odprowadzone do warsztatu, który zajmie się jego naprawą, Ty zaś w tym czasie w dalszym ciągu będziesz mógł swobodnie realizować czynności zaplanowanie wcześniej. Z pewnością takie rozwiązanie podobnej sytuacji jest o wiele mniej dotkliwe, aniżeli nerwowa dezorientacja na poboczu przypadkowej drogi.

Minimum kosztów, maksimum zabezpieczenia

Warto zaznaczyć, że zalety jakie przedstawia polisa oferowana przez Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych dotyczą także osób, które użytkowały pojazd w trakcie podróży w celach prywatnych. W kontekście tej usługi nie ma znaczenia czy auto użytkowane było w celach biznesowych, również kontekst prywatny pozwala skorzystać z pomocy oferowanej przez ubezpieczyciela.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj