Strona główna Pozostałe Wybierasz się służbowo do Poznania? O tym warto pamiętać!

Wybierasz się służbowo do Poznania? O tym warto pamiętać!

0
Wybierasz się służbowo do Poznania? O tym warto pamiętać!

Poznań to jeden z najważniejszych w Polsce ośrodków gospodarczych i biznesowych. Służbowe podróże do stolicy Wielkopolski to pracowników wielu firm codzienność. W takiej sytuacji niezbędny jest dobry plan, dzięki któremu pobyt w Poznaniu przebiegnie bez zakłóceń.

Lista zadań i spotkań

Osoba wybierająca się w celach służbowych do Poznania powinna przygotować listę zawierającą wszystkie zadania do wykonania oraz spotkania. To pozwoli opracować skuteczny plan działania, dzięki czemu nawet z nieprzewidzianymi zdarzeniami będzie można sobie lepiej poradzić. Oczywiście nie wolno zapomnieć o zabraniu niezbędnych dokumentów  oraz wizytówek.

 

Biznesowy hotel w dobrej lokalizacji

Atrakcyjna lokalizacja hotelu to ogromne udogodnienie. W centrum Poznania można bez problemu znaleźć  świetne hotele biznesowe. Dlaczego akurat centrum, a nie inna część miasta? Powód jest bardzo prosty: ponieważ właśnie stąd da się bez problemu dotrzeć wszędzie tam, gdzie obywać się będą spotkania, szkolenia etc. Centrum Poznania to najlepsza baza wyjściowa doskonale skomunikowana z pozostałymi dzielnicami.

Odpowiednie miejsce parkingowe

Hotele dysponują rzecz jasna parkingami, niemniej w trakcie przemieszczania się po mieście samochodem potrzebne są odpowiednie miejsca parkingowe – wtedy przyda się parking płatny. Poznań w tym zakresie obsługiwany jest m.in. przez firmę Interparking oferującą miejsca postojowe na całodobowym, podziemnym parkingu pod placem Wolności, czyli w centrum Poznania. Opcja w postaci wcześniejszej rezerwacji miejsca postojowego online daje gwarancję, że będzie ono wolne w wybranym dniu o określonej godzinie. To przekłada się na większą swobodę w planowaniu pobytu.

Dokumentacja pobytu

Pracownik udający się w służbową podróż do Poznania jest zobligowany do udokumentowania poniesionych wydatków poprzez faktury. Pracodawca może je wówczas zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu. Warto także pamiętać, że  za czas podróży służbowej pracownikowi przysługuje dieta, której wysokość zależy m.in. od długości trwania wyjazdu.

 parkingpodziemny.pl 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj