Szukasz czegoś, czego Twoja druga połówka, się nie spodziewa? Znudziły Was już zwykłe randki kończące się na wyjściu do kina i kolacji w restauracji? Szukacie wrażeń, których nigdy żadna inna atrakcja Wam nie zapewniła? Jeśli tak, to świetną propozycją na oderwanie się z szarych schematów randek i spotkań będzie spędzenie kilku godzin, latając nam pięknym i malowniczym Gdańskiem, który już z ziemi zachwyca nas swoją architekturą. Wyobraźcie sobie teraz jakie to będzie przeżycie. Zachwycając się pięknymi widokami, oszałamiającymi panoramami, różnorodnością barw i spojrzeniem z góry przy poczuciu wolności i lekkości.

Na co przygotować się lecąc balonem?

Na pewno w pierwszej kolejności przygotujcie się na jedno z piękniejszych doznań, jakie będzie miało miejsce w waszym życiu. Na pewno musicie zagospodarować około 3-4 godziny. Sam lot trwa około godziny, ale rzeczy związane z samym lotem również pochłaniają sporo czasu. Składa się na to krótkie szkolenie, wspólne rozkładanie balonu, lot, składanie balonu oraz czas na okolicznościową lampkę szampana w towarzystwie wszystkich pasażerów i członków załogi. Więc na pewno nudzić się nie będziecie. Na pewno ciekawi Was jak macie się ubrać, najczęściej temperatura w czasie lotu balonem jest taka sama jak na ziemi. Dlatego najlepiej ubierzcie się adekwatnie do pogody na dworze, ale pamiętajcie, że pogoda może się zmienić. Jeśli jesteś dość wysoką osobą, to weź ze sobą czapkę z daszkiem, żeby ciepło palnika nie powodowało dyskomfortu. Warto też mieć na sobie wygodne buty, najlepiej za kostkę albo z miękką podeszwą. No i coś, czego zabraknąć nie może, czyli aparat. W czasie lotu nie ma żadnych ograniczeń w używaniu aparatu, kamer a będąc wysoko na pewno lot balonem Gdańsk, dostarczy Wam wiele możliwości do zrobienia niepowtarzalnych zdjęć. Przydatna będzie lornetka, może z góry coś zaciekawi Was tak bardzo, że będziecie chcieli się temu przyjrzeć.

Co zrobić, żeby polecieć balonem?

Tak naprawdę jedyne co trzeba zrobić to tylko wybrać termin miejsce lotu balonem i kupić bilet. Nic więcej nie musicie, pamiętajcie, tylko żeby dostosować się do zaleceń dostępnych na stronie i o tym, że loty balonem są zależne od pogody, dlatego dzień wcześniej otrzymacie potwierdzenie czy Wasz lot się odbędzie. Lot balonem Trójmiasto to na pewno przeżycie, które dostarczy wam wiele niezapomnianych wrażeń. Zadbajcie więc o swoje dobre samopoczucie, żebyście mogli czerpać z lotu jak najwięcej przyjemności.