Myślisz, że windsurfing to sport wyłącznie do dorosłych? Nic bardziej mylnego! Z tego typu aktywności coraz częściej korzysta młodzież, a nawet dzieci w wieku 5/6 lat. Jak to możliwe? Wszystko jest zasługą szkoły windsurfingu FunSurf, należącej do jednej z pierwszych szkół sportowych na Półwyspie Helskim. Posiada ona ponad 25-letnie doświadczenie w swojej branży, co zdecydowanie wyróżnia ją na tle konkurencji. FunSurf organizuje kursy oraz lekcje indywidualne dla najmłodszych w sezonie letnim, podczas których dzieci mogą nabyć wiele nowych umiejętności, a także poznać nowych przyjaciół. Przejdź do dalszej części artykułu, aby dowiedzieć się więcej o szkole FunSurf!

Kurs kite dla najmłodszych

Szkoła wingfoila

Szkoła FunSurf od pewnego czasu prowadzi profesjonalne kursy windsurfingu dla najmłodszej grupy zainteresowanej tego typu aktywnością. Wielu rodziców, których zauważyło u swoich dzieci predyspozycje do uprawiania poszczególnych dyscyplin sportowych, postanowiło wysłać swoje dziecko na kurs kite/wind lub lekcje indywidualne, aby umożliwić mu zdobycie nowych umiejętności oraz rozwinięcie koordynacji ruchowej. W końcu szkolenia prowadzone przez FunSurf doskonale wpływają na opanowywanie równowagi oraz kształtowanie prawidłowej postawy ciała. W przypadku dzieci jest to niezwykle istotna kwestia, na którą warto zwrócić uwagę. Zajęcia prowadzone są przez licencjonowanych i energicznych instruktorów, którzy dbają o komfort oraz bezpieczeństwo najmłodszych. Jako rodzic możesz być pewien, że Twoje dziecko będzie w najlepszych rękach!

A może lekcje na wingfoilu?

Oferta FunSurf obejmuje zarówno kursy i obozy windsurfingu oraz kitesurfingu, jak również lekcje na wingfoilu. Jest to najnowsza dyscyplina sportów wodnych, dostępna w szkole FunSurf, z której coraz chętniej korzystają rodziny z dziećmi. Nauka wingfoila w najmłodszej grupie kursantów obejmuje dzieci od 10 roku życia i polega przede wszystkim na nauce operowania wingiem i utrzymywania równowagi oraz zapoznaniu z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa, jak i komunikacji z instruktorem. Rodzic może zdecydować, czy chce wysłać dziecko na kurs grupowy, czy też zapewnić mu naukę indywidualną. W obu przypadkach mowa o zajęciach z profesjonalnymi i doświadczonymi instruktorami, którzy doskonale radzą sobie w pracy z dziećmi. Jeżeli więc chciałbyś zapewnić swojemu dziecku wiele wspaniałych atrakcji i wspomnień podczas tegorocznych wakacji, to zdecydowanie powinieneś skontaktować się z zespołem FunSurf, aby dokonać rezerwacji miejsca.