Strona główna Porady Planujesz podróż samolotem z Krakowa? Sprawdź, gdzie zostawisz samochód!

Planujesz podróż samolotem z Krakowa? Sprawdź, gdzie zostawisz samochód!

0
Planujesz podróż samolotem z Krakowa? Sprawdź, gdzie zostawisz samochód!

Każdy, kto ma w planach podróż samolotem z Krakowa, powinien dobrze zaplanować poszczególne aspekty wyjazdu. Jedną z najważniejszych kwestii jest znalezienie odpowiedniego miejsca, gdzie będzie można zostawić samochód, którym dotarło się na lotnisko.

Na lotnisko w Krakowie można się dostać różnymi środkami transportu, niemniej najwygodniejszy jest własny samochód. Takie rozwiązanie zapewnia dużą swobodę, ale konieczne jest przy tym znalezienie odpowiedniej lokalizacji postojowej w okolicach lotniska Kraków Balice. Parking przy porcie lotniczym odpowiadający pod kątem atrakcyjności oferty konkretnym wymogom to zdecydowanie najlepsza opcja.

 

Zalety parkingów przy lotniskach

 

Za pozostawieniem samochodu na parkingu przy lotnisku w Balicach przemawia parę ważnych przesłanek. Przede wszystkim kluczowe znaczenie mają tu bliskość portu lotniczego oraz sprawy związane z bezpieczeństwem. Tego typu parkingi są dozorowane lub monitorowane, nie ma więc ryzyka, że do pozostawionych na nim aut dostęp będą miały nieupoważnione osoby. Ryzyko kradzieży czy uszkodzenia pojazdu jest znacznie mniejsze niż w przypadku pozostawienia samochodu pod przysłowiową chmurką. Przy lotnisku w Balicach funkcjonuje m.in. parking obsługiwany przez firmę Interparking – oferuje ok. 450 miejsc postojowych z możliwością wcześniejszej rezerwacji online. Zarezerwowanie i opłacenie miejsca przez internet daje pewność, że w określonym terminie będzie ono wolne. Gdyby przylot do Krakowa miał się opóźnić, należy oczywiście poinformować o tym pracowników parkingu.

 

Parking w Balicach – dla klientów prywatnych i biznesowych

 

Z parkingu przy lotnisku w Balicach może skorzystać każdy, kto chce zostawić samochód w bezpiecznym miejscu. Cel podróży nie ma przy tym znaczenia – równie dobrze może być to zatem wyjazd turystyczny, co i służbowy. Firmom za usługę parkowania wystawiane są faktury, dzięki czemu poniesione wydatki można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu. Często jest też tak, że klienci często korzystający z parkingu mogą wykupić specjalny abonament.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj