Choć aktualnie, ze względu na zamknięte granice związane z epidemią, może wydawać się, że myślenie o przejazdach do Anglii (lub powrotach do Polski po Brexicie) jest niezwykłym luksusem epidemia kiedyś dobiegnie końca i znów Kowalski (albo Smith) będzie mógł myśleć o podróży. Warto by już teraz zaczął o tym myśleć, bowiem, choć nie wiadomo, jak będzie wyglądał świat po koronawirusie, na pewno będzie inny. Nie wiadomo, czy przetrwają tanie linie lotnicze, a nawet jeżeli, to nigdy nie były one idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebowały wziąć ze sobą więcej niż szczoteczkę do zębów.

Przewozy do Anglii alternatywą dla lotów

Zatem jakie ma opcje Kowalski, jeżeli potrzebuje zabrać więcej bagażu, niż przysłowiowa szczoteczka do zębów? Tanie linie lotnicze szybko przestają być tanie, gdy oprócz Kowalskiego zamierzają w podróż wyruszyć jego bagaże. Okazuje się bowiem, że transport osoby jest znacznie tańszy, nawet gdy ta waży znacznie więcej od walizek, niż wycieczka spodni i koszul zapakowanych do bagażu. Można wyobrazić sobie, że rozwiązaniem jest własny samochód – ale, jeżeli nasz klient nigdy nie jeździł po „niewłaściwej” stronie drogi pomysł taki jest co najmniej ryzykowny.

Z pomocą przychodzą firmy oferujące przejazdy busami do Anglii, które oczywiście organizują także przewozy busami z Anglii do Polski dla tych, których niemiło zaskoczył upór polityków prących za wszelką cenę do Brexitu. Nie dość, że taki bus z Polski do Anglii dowiezie Kowalskiego bezpośrednio pod wskazany adres, to również w cenie będzie mógł zabrać kilkadziesiąt kilogramów bagażu. Na miejsce dotrze komfortowo w ciągu mniej więcej doby pracując po drodze na laptopie podłączonym do gniazdka 230V w klimatyzowanym wnętrzu.

Przeprowadzki i paczki do Anglii

Poza ofertą przewozu osób busami z Anglii do Polski czy w przeciwnym kierunku firmy oferujące przewozy do Anglii świadczą także usługi przewozu paczek do Anglii i przeprowadzek. W trakcie załadunku firmy oferują pomocom klientom i odpowiednio zabezpiecza przewożone ładunki. W tym wypadku wycena jest indywidualna – należy składając zamówienie obok miejsca odbioru i docelowego podać rozmiary, rodzaj przedmiotu.

Sprawdź ofertę na https://angliabus.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj